Kat Plan Tasarımları 3ds Max -

banner6

3 Boyutlu Kat Planları – 3D Modelleme

Firmamız belediye ruhsat proje ofisi olmasının yanı sıra müşterilerimizin isteği üzere birçok 3 boyut kat planları,iç ve dış cephe tasarımlarını hazırlamış ve beğeniye sunulmuştur. Hızlı ve yüksek kalitedeki 3D kat plan tasarım modellemesine ağırlık vererek yoğun olan bu talebi kolaylıkla karşılamaktadır. 3 Boyut kat plan modellemede verdiğimiz kaliteli hizmetin aksine fiyatlarımızda uyguladığımız politika müşterilerimizi memnun etmektedir. Fiyat politikamız kat planlarını baz alarak bulunduğu kattaki daire sayısına göre hazırlanmaktadır.

 

Çalışma şeklimiz; Siz müşterilerimizden gelen Autocad dosyalarındaki belirlenen oda veya kattaki tasarlanacak olan bölüm belirlendiği andan itibaren çalışmalara hemen başlanmaktadır. Autocad dosyasında yer alan ölçüler dahilinde bire bir uygun olacak şekilde planlanmaktadır. Sonrasında yapacağımız gerçek ölçülerde ki tefrişler ile uygun oda yerleşimleri yapılarak en uygun açıdan alınacak düşük kalitedeki bir render ile sizlerin beğenisine sunulacaktır. Sonrasında ise alacağımız 2 cephe render ile 3D kat planları teslim edilecektir. Teslim süremiz kısa olup gönderdiğiniz projenin büyüklüğü ile doğru orantılıdır.

 

Autocad dosyalarında yer alan 2 boyutlu çizimleri 3 boyutta tasarladığımız 3DS MAX programı ile aldığımız render da ise V-Ray kullanılarak daha net görsel ve  yüksek kalite ve gerçeklikte planlanmaktadır.

 

3D Kat Plan Tasarım ve Modelleme konusunda vereceğimiz tüm hizmetler müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak tasarlanmaktadır.